Powitanie Wiosny 2016

 

LOGO-OOP_final-1-32 ORGANIZACJA OGRODÓW POLSKICH

dziękuje

za wspaniałe spotkanie 1. kwietnia

wszystkim uczestnikom imprezy

Powitanie Wiosny 2016

Galeria zdjęć z imprezy:

Sprawozdanie:

Spotkanie rozpoczęło się w piątek, 1 kwietnia 2016 r. mroźnym powiewem wiatru. Nie był to jednak problem ani dla organizatorów ani dla gości, ponieważ dobra muzyka, smaczne przekąski i liczne atrakcje podnosiły temperaturę imprezy.
Bawiliśmy się wspólnie w ilości ok. 80 osób w ogrodzie pokazowym Garden Pro na ul. Zbrojarzy 14 w Krakowie. Dzięki uprzejmości firmy Nautilus, z głośników w całym ogrodzie płynęła muzyka, natomiast w pawilonach rozstawione były ogromne, stylowe głośniki w kształcie muszli gramofonowych. Doprawdy, robiły wrażenie.

Rozpoczęciu spotkania towarzyszył pokaz formowania drzewek bonsai, prowadzony przez Państwa – Martę i Jacka Piętakiewiczów. O swojej pasji opowiadali zebranym do czasu loterii fantowej, podczas której wśród gości rozlosowane zostały liczne prezenty. Szczęśliwcy wygrali m.in. obraz autorstwa p. Marty Kuli, krzewy różane, nasiona traw, oraz Tomiki wierszy autorstwa Dominiki Ostafin.

Imprezę okraszały dania z grilla serwowane przez firmę 360 z miłą niespodzianką na zakończenie – gorącym deserem.

Goście mogli się wygodnie rozsiąść w pod namiotami pożyczonymi od firmy Fever, (szczęśliwie nie padało ;)) natomiast większość przestrzeni rozjaśniały światła zamontowane przez firmę INNOLIGHT.

Oczywiście dodać należy, że impreza nie odbyłaby się bez naszych dzielnych wolontariuszek – Anny Midur, Agnieszki Pastuszki, Aleksandry Wasieńczak, Marty Janiszewskiej oraz Tosi (koleżanki Marty, która nie wiem jak ma na nazwisko). Ania dzielnie zajmowała się pozyskiwaniem sponsorów, Agnieszka starała się o patronat medialny (objął go magazyn ‘Mój piękny Ogród”), natomiast praca Oli, Marty i Tosi podczas piątkowych przygotowań jest nieoceniona.

Szczególne uznanie należy się Jakubowi Gardnerowi – założycielowi Organizacji Ogrodów Polskich za kontynuowanie z dobrymi wynikami kilku projektów pod skrzydłami OOP jednocześnie.

autor: Agnieszka Pastuszka

TO TYLE w archiwum tej imprezy

LOGO-OOP_final-1-32

zapisz się do newslettera i uczestnicz w nowych imprezach !

LOGO-OOP_final-1-32

wróć do strony głównej Imprez OOP

NO COMMENT

Sorry, the comment form is closed at this time.