Organizator

 

Integracja na 3 pory roku to projekt realizowany przez fundację non profit – Organizację Ogrodów Polskich.

logo2_oop

adres:
ul. Św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

zarejestrowana w
KRS pod nr 0000577966 jako fundacja
numer NIP: 678 315 66 31
numer Regon: 36268130100000

OOP jest organizacją dynamiczną – tworzoną przez ludzi nie tylko kochających ogrody, ale także żyjących w ruchu, pełnych pozytywnej energii i przekonania o sensie budowania wspólnego dobra.

Działamy tak wszechstronnie, jak wszechstronnie wymagające pomocy i rozwoju jest polskie ogrodnictwo i architektura krajobrazu.

Budujemy wyższą świadomość Polaków w zakresie dbania o swoje otoczenie. Chcemy kształtować dojrzały rynek i pole do rozwoju firm ogrodniczych i krajobrazowych. Promujemy ogrodnictwo jako hobby. Gromadzimy wiedzę o tym jak zakładać ogrody w Polskich warunkach klimatycznych. Planujemy działania edukacyjne dla wszystkich pokoleń, amatorów i zawodowców – aby wszechstronnie podnosić poziom i jakość naszej branży. Będziemy także zakładać ogrody pokazowe, jako wzorce nowoczesnego, zrównoważonego i intensywnego urządzania przestrzeni.

Pracujemy nad tym by zbliżyć polski poziom ogrodnictwa do światowej czołówki. Nasza działalność w dużej mierze odpowiada zadaniom realizowanym przez Royal Horticultural Society (RHS) oraz National Trust.

dropOOP jest czymś, czego w Polsce nie było. Łamie schematy i konwenanse. Inspiruje się zachodem, ale wyrasta z nowoczesnego patriotyzmu. Mamy wizję pięknego i pełnego zadbanych ogrodów kraju, który na polu ogrodnictwa pokazuje kreatywność i wrażliwość narodu.

Czytaj więcej na naszej stronie: oop.org.pl

KONTAKT

889 902 954

Agnieszka Niepsuj
koordynator imprez

533 770 995

Jakub 'Gardner’ Myśliwiec
Lider OOP

NO COMMENT

Sorry, the comment form is closed at this time.