Partnerzy

 

Garden Pro na Zbrojarzy 14 w Krakowie to zarazem partner i gospodarz naszych imprez. To unikalny w skali kraju show-space wyposażenia ogrodowego, pokazujący niezwykłe aranżacje i odważne pomysły na przestrzeń zewnętrzną. Oferuje projektantom i klientom kompleksową realizację ogrodu wraz z dostawą wszystkich elementów jego wystroju.

Imprezy w Garden Pro

Kolacje czwartkowe, choć są imprezami zamkniętymi, powoli wpisują się w branżowy kalendarz Krakowa. Właściciele – Łukasz Kilarski i Adam Paniak co tydzień zapraszają nowych gości na kameralnego grilla i lampkę wina, subtelnie prezentując możliwości jakie oferuje ich firma.

Wyjątkowym wydarzeniem było otwarcie show space we wrześniu 2015 r. Dzięki dobrej organizacji, zaskakującym atrakcjom i świetnej jakości daniom z grilla – dobrej zabawy ponad 250 gościom nie zmąciła nawet jesienna (nie)pogoda.

imprezy_mini

Nautilus to firma, która od kilkunastu lat specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży i instalacji nowoczesnych rozwiązań z branży konsumenckiego i profesjonalnego sprzętu audio-video, systemów sterowania i automatyki, tzw. inteligentnego budynku, Digital Signage, videokonferencji, CCTV, a także akustyki wnętrz i innych.

W swojej działalności skupia się przede wszystkim na kompleksowości ofert, proponując indywidualne podejście do klienta i realizację zlecenia od wstępnego zdiagnozowania potrzeb przy pierwszym kontakcie aż do końcowego etapu w postaci montażu, konfiguracji oraz późniejszego serwisu proponowanych systemów elektroniki użytkowej.

Niesamowita jakość dźwięku i obrazu, łatwość i wygoda użytkowania, spokojny sen klienta – to chleb powszedni Nautilusa.

 

Patronat medialny:

__

Specjalne podziękowania

z pomoc w organizacji atrakcji:

__

Zobacz Partnerów: Powitanie Wiosny 2016 |

NO COMMENT

Sorry, the comment form is closed at this time.